balsų (as): 0
0.00
avatar

Skaitalai  

JT Saugumo Tarybos 30-ojo posėdžio Ukrainos klausimu stenograma

SkaitalaiJT Saugumo Tarybos 30-ojo posėdžio Ukrainos klausimu stenograma

 • Liux
 • 2015 sausio 28, 17:02
Kas domisi konfliktu Ukrainoje supras…
Mokesčiai ateityje

SkaitalaiMokesčiai ateityje

 • Paul
 • 2012 sausio 4, 17:25
Kokiu mokesčių galime tikėtis ateityje…

Parduodama meilė...

SkaitalaiParduodama meilė...

Taip, parduodam meilę. Kiek pirksite ir kokios norėsite? Sakote pageidaujate „TIKROS“? Deja, neturime. Šios retos rūšies jau kelis mėnesius, o gal metus negauname. O ta, kuri guli tikra meilė lentynoje, palikta pirkėjo. Šiek tiek apgeltusi, na tiesa pasakius jau gerokai dvokianti. Šiaip jau ji, nemokama. Bet kam jums ji?
Išduosiu paslaptį, dabar „TIKRA MEILĖ‘‘ nelabai madinga, nors ir reta, bet visai nepaklausi. Meilė viena visam gyvenimui…tokios jau niekas nebevertina… Juk tai taip nuobodu, dėl to reikia taip daug nuolat stengtis, tiesiog per daug rūpesčių...ji sukelia tiek kančių ir turi įveikti tiek išbandymų...kritimų ir pakilimų…
Gal geriau imkite „nieko rimto“ arba „11minučių“, ar „už pinigus, dovanas“, „1001 ir 1 naktis“, ši ypač populiari, kiekvieną naktį vis kito skonio.Imate šią? Puikus pasirinkimas. Galite atsiskaityti pinigais, dirbtinėmis šypsenomis ar šaltais mechaniškais apkabinimais, ar suvaidinta šiluma.
Ačiū, neužmirškite apsilankyti po mėnesio. Gal ką naujo atvešime…
MORALAS: Štai žmonija ir nusiryto… kurgi dingo mūsų vertybės ir tikėjimas tikra meile visam gyvenimui? Kiek dar liko tokių kurie sugeba įsimylėti tyra, tikra vienintelia meile visam gyvenimui, nebijodami sunkumų ir išbandymų?
Kaip vyras su žmona vaikų norėjo

SkaitalaiKaip vyras su žmona vaikų norėjo

 • Liux
 • 2010 liepos 20, 10:58
Gal ir sena istorija, bet vistiek juokinga :-)

Kaip mūsų valstybė padeda verslui Lietuvoje

SkaitalaiKaip mūsų valstybė padeda verslui Lietuvoje

 • Liux
 • 2010 birželio 7, 19:01
Pareiškimas dėl atleidimo iš darbo, arba kaip valstybė smaugia savo piliečius per VMI.
2010m., Lietuva.

Protingos mintys ir pasisakymai

SkaitalaiProtingos mintys ir pasisakymai

 • Liux
 • 2010 birželio 1, 16:46
Įvairių žmonių protingos, juokingos mintys ir pasisakymai.

Tarnybinės charakteristikos

SkaitalaiTarnybinės charakteristikos

 • Liux
 • 2010 gegužės 18, 11:21
Kaip teisingai perskaityti tarnybines charakteristikas :-))

Moralai verti dėmesio

SkaitalaiMoralai verti dėmesio

 • Liux
 • 2010 gegužės 6, 00:09
Keli moralai verti dėmesio :-)

Ar žinojai kad.. ?

SkaitalaiAr žinojai kad.. ?

 • Liux
 • 2010 balandžio 21, 11:37
Keletas įdomesnių faktų apie mus ir mus supančią aplinka :-)

Šiek tiek apie vyrus

SkaitalaiŠiek tiek apie vyrus

 • Liux
 • 2010 balandžio 13, 19:27
Merginoms pasidžiaugti. Šį kartą ne apie jas, o apie vyrus :-D

Moterų mintys ir mintys apie moteris

SkaitalaiMoterų mintys ir mintys apie moteris

 • Liux
 • 2010 kovo 26, 19:58
Moterų mintys ir mintys apie moteris. Dauguma labai atitinka realybę.

Apie moteris

SkaitalaiApie moteris

 • Liux
 • 2010 kovo 3, 10:26
Dažnai moterys yra lyginamos su įvairiais dalykais, štai keletas palyginimų :-)
Karas keliuose

SkaitalaiKaras keliuose

 • Liux
 • 2010 vasario 28, 21:10
Juodas humoras apie karą keliuose.

Kodėl kompiuteris geriau už moterį?

SkaitalaiKodėl kompiuteris geriau už moterį?

 • Liux
 • 2010 vasario 24, 16:10
20 priežasčių kodėl kompiuteris geriau už moterį.
Rimtai juokingos frazės

SkaitalaiRimtai juokingos frazės

 • marco
 • 2010 sausio 16, 19:53
* Knyga — tai malonus, įdomus daiktas.
* Galiu duoti pavyzdį, kaip vyresnio amžiaus valdininkai, vadovai, direktoriai nenori priimti jauno, perspektyvaus žmogaus į darbo vietą, kur dirba niekam tikęs, kaip pavyzdžiui, elektrikas, kuris tik žino kaip lempoje pakeisti lemputę ir nesidomi naujomis technologijomis.
* Knyga — tai krūva vienodo dydžio lapų, kurie surišti į vieną krūvą ir surišti į viršelį.
* Bet gamyklos savo atliekas pila į upę ir taip ją užteršia arba paleidžia į orą.
* Knyga prasiskverbia pro storą šiuolaikinio žmogaus dvasinį kūną, įsiskverbia į širdį, protą, į pačia sielą.
25 būdai suderinti žmoną su meiluže

Skaitalai25 būdai suderinti žmoną su meiluže

 • Mantas
 • 2010 sausio 13, 19:05
Mes nepropaguojame poligamijos ir neketiname mokyti „blogų dalykų". Taip pat nepritariame išdavystei ir pasisakome už meilę bei ištikimybę. Tiesiog nutarėme palengvinti gyvenimą tiems, kurie „negali" be šito, ir apžvelgėme visų pastarojo tūkstantmečio meilužių patirtį. Tam, kad pakeltume jums nuotaiką!

1. Senos kaip pasaulis priežastys — „užtrukau darbe" arba „buvau pas draugą" — dabar netiks. Pirma, jos iškart sukelia įtarimą (visi visada būtent taip teisinasi), antra, tai nesunku patikrinti. Neduok Dieve, jeigu ji būtent tuo metu skambino jums į darbą arba jūsų draugui. Sugalvokite ką nors itin originalaus: pavyzdžiui, „stovėjau eilėje prie rožės" arba „vedžiau bobutę per gatvę". Blogiausiu atveju, jeigu nieko negalite sugalvoti, sąžiningai pasakykite: „Buvau su meiluže". Garantuojame – žmona nusišypsos („Pokštininkas!"), nes tiesa niekada netikima.
Labai graži meilės istorija

SkaitalaiLabai graži meilės istorija

Gyvenau Klaipėdoje su tėvais. Baigiau mokslus kolegijoje ir nusprendžiau studijuoti toliau. Tuo metu vaikino neturėjau, tik trumpus romanus, kurie baigdavosi po kelių savaičių ar mėnesių. Labai troškau rimtų santykių, kad mane gerbtų, mylėtų ir nuoširdžiai rūpintųsi. Norėjau įsimylėti, bet tas vienintelis vis nepasirodė…

Nuleidau rankas ir pagalvojau „tegul būna taip, kaip turi būti, sutiksiu po penkių metų ir gerai, palauksiu“. Tuo metu niekur nedirbau, bet nusprendžiau įsidarbinti, nes mokslams tai būtų netrukdę. Ieškojau vadybininkės darbo. Siuntinėjau CV internetu, ėjau į pokalbius, bet nieko tinkamo man negalėjo pasiūlyti…

Vieną gražų rytą mano mama, kaip niekad, nupirko laikraštį ir nusprendė padėti man susirasti darbą. Ji pabraukė vertus dėmesio skelbimus. Pažadino mane anksti ryte (apie 6.30) ir pasakė, kad labai gera firma ieško vadybininkų. Supykau ant mamos, kad tokį ankstyvą rytą mane pažadino. Pažadėjau, kad paskambinsiu vėliau, tačiau mama nenusileido ir atkakliai prašė atsikelti ir tuoj pat skambinti (turiu griežtus tėvus). Esu užsispyrėlė, todėl neklausiau mamos ir neskambinau. Buvau labai nepatenkinta, kad dėl tokių smulkmenų taip anksti pažadino! Labai susipykom su mamyte. Ji išėjo į darbą, o aš neskambinau ir toliau. Tą vasaros dieną pusseserė pakvietė mane i sodą, kad pailsėčiau nuo miesto. Namo grįžti nelabai norėjau, nes susipykom su mama, todėl nusprendžiau pasilikti pas pusseserę.
Kaip elegantiškai išsiskirti su vaikinu

SkaitalaiKaip elegantiškai išsiskirti su vaikinu

Kartais būna tokių situacijų, kai turime savo vaikinui pasakyti, jog daugiau nebenorime pratęsti draugystės. Kaip pasakyti apie savo sprendimą kuo subtiliau, kad jis jaustųsi kuo mažiau įskaudintas?

Meilė – žmogaus patyrimo dalis, pasireiškianti viena ar keliomis iš šių formų: prisirišimas, draugystė, artumas, smarkus potraukis, aistra, tarpusavio „chemija“, intymumas, galėjimas pasiaukoti vardan meilės objekto, nepaaiškinamas panašumo ar ryšio jausmas su meilės objektu, kuriuo gali būti kitas žmogus, gamta, arba abstraktus objektas (tėvynė ir pan.). Meile gali būti vadinama būsena, jausmas, emocijos, elgesys, mintys, suvokimas ir požiūris.
Vaiduokliai

SkaitalaiVaiduokliai

1966 m. liepos 23 d., karštą šeštadienį, apie 16 valandą į Nemuną maudytis nuėjo Seredžiaus gyventoja 32 metų siuvėja Ona Parsikaitė. Su savimi ji nusivedė ir brolio Kazimiero aštuonmetę dukrelę Genutę. Maudėsi jos Nemuno pakrašty, ties Pleštvės intaku. Mažoji nemokėjo plaukti, tad Ona ją mokino – laikydama šią už rankučių, pati ėjo atbula tolyn nuo kranto. O mažoji Genutė, įsikibusi rankos, bandė plaukti, linksmai plakdama vandenį kojomis. Taip einant Ona staiga smuktelėjo į gilią duobę ir netikėtai gurkštelėjusi vandens užspringo. Nors ji ir mokėjo plaukti, bet, matyt, išsigando ir pradėjo skęsti. Sukaupusi jėgas, ji stumtelėjo mažąją kranto link, o pati, dar įtraukusi į plaučius vandens, nugrimzdo į dugną. Atsitiktinai krante buvę mokiniai ištraukė mažąją ir ėmė gaivinti. Tik ją atgaivinę, susizgribo, kad nėra krante didžiosios. Patys pabandė ieškoti, bet nieko nerado. Tada pavakary buvo iškviestas naras. Bet ir jis, pusantros valandos prasiplūkęs, skenduolės neaptiko. Žinia apie nelaimę greitai pasklido miestelyje.
Įdomūs faktai

SkaitalaiĮdomūs faktai

 • Liux
 • 2009 gruodžio 23, 14:52
Delfinai miega atmerkę vieną akį.

Bitės turi 5 akis. Trys mažos akys yra bitės galvos viršuje, o dvi didelės — priekyje.